O mnie

Hej mam na imię Wiktoria!

Jestem artystką makramy oraz graficzką. Poznałam makramę kilka lat temu i od razu stała się moją totalną obsesją, a moje pokłady kreatywności zaczęłam przekładać na sploty. Uwielbiam rękodzieło i twórcze spędzanie czasu. Po wkręceniu się w makramę, zaczęłam zgłębiać świat tekstyliów, sznurków do makramy i naturalnych metod farbowania. Dlatego na mojej stronie znajdziesz nie tylko moje kwietniki, ozdoby na ścianę i akcesoria do wnętrz, ale także selekcję moich ulubionych materiałów, które świetnie sprawdzą się w Twoich twórczych projektach! 🙌🏻

Projekty indywidualne, niestandardowe oraz instalacje

Współpracuję z projektantami wnętrz oraz klientami indywidualnymi, projektując i tworząc niestandardowe makramy dla domów i firm. Od makram naściennych w bardzo dużych rozmiarach, kwietników w oryginalnych kształtach i wykonanych z niestandardowych materiałów, instalacje sufitowe, weselne, tła i elementy do sesji zdjęciowych, witryny sklepowe, abażury, baldachimy – od projektu, przez budowę stelaży do wyplatania. Zrealizuję Twój każdy projekt i koncept.

Aranżacje i dekoracje

Z chęcią zadbam też, aby Twoje wyjątkowe wydarzenia jak wesele, wieczór panieński, baby shower czy impreza w stylu boho – były piękne i niezapomniane dzięki makamowej aranżacji (ozdoby stołu, krzeseł, girlandy, dekoracje wiszące, tła do zdjęć). Jestem otwarta na Twoje pomysły!

duża makrama